KONST / Litografier / Färglitografi 13693353
nr 1369 3353
Sven Jonson
(1902-1981), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 171/390. Motivet: 31x41 cm
Sven Jonson, svensk målare född 1902 i Halmstad, död 1981.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:12:36
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)